Keresés az erőforrások között
[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 1 / 1
  • 1
uCoz Táska - Közösségi fórum » A te weboldalad » Segítség a weboldalamhoz » Karakterek (Megengedett karakter 10 000!! (kevés))
Karakterek
vago
Dátum: Kedd, 2015-08-18, 14:59:13 | Üzenet # 1
VIP
92 üzenet
4
Honlapomonzene letöltések is vannak és sokszor belefutottam ebbe a problémába.150 számot tartalmazó feltöltést csak úgy tudok eszközölni,hogy egy részét a hozzászólásokba írom ki.



Erre tudnátok valami egészséges megoldást?


"A megbolondulás egy folyamat kezdete. Nem a vége."
bigblog
Dátum: Kedd, 2015-08-18, 22:18:53 | Üzenet # 2
Projektvezető
458 üzenet
1
vago, 10.000 karakteres beállítással teszteltem, a Bejegyzés teljes szövege mezőben működik. Sikerült megosztani. Biztos abban próbálod te is? Mert a Bejegyzés teljes szövege és a Hirdetés szövege (?) mező nem egy és ugyanaz smile


@bigblogofficial.
vago
Dátum: Szombat, 2015-08-29, 14:01:11 | Üzenet # 3
VIP
92 üzenet
4
Akkor kezdjük elölről,tudod egy kicsit nehéz a felfogásom
Idézet
Bejegyzés teljes szövege és a Hirdetés szövege
.Hogy lesz ebbőla másik?
Kicserélem a kódot,amit mondtál?
Úgy próbáltam,de a nóta a régi maradt! biggrin

Hozzáadva (2015-08-19, 16:53:37)
---------------------------------------------
Mondtam,hogy kicsit lassú vagyok! Megoldottam,idő kellett mire rájöttem. biggrin

Hozzáadva (2015-08-29, 14:01:11)
---------------------------------------------
Na végűlis bigblognak lett igaza(kinek másnak?)Hirdetőtábla >> Modúl beállításánál két pipát kellett a jó helyre rakni és a problémám megszűnt létezni.
Nagyon köszönöm a segítséget!



"A megbolondulás egy folyamat kezdete. Nem a vége."
uCoz Táska - Közösségi fórum » A te weboldalad » Segítség a weboldalamhoz » Karakterek (Megengedett karakter 10 000!! (kevés))
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés:

A uCoz Táska hivatalosan is bezárt. A legtöbb anyag, a uCoz-os tagság lejárta után is elérhető GitHub-on. Köszönjük a sok együtt töltött évet!