Keresés az erőforrások között
[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 1 / 1
  • 1
uCoz Táska - Közösségi fórum » A te weboldalad » Segítség a weboldalamhoz » Web socket (Böngészőfülön....)
Web socket
vago
Dátum: Péntek, 2015-09-04, 17:08:45 | Üzenet # 1
VIP
92 üzenet
4
Olvastam egy scriptről aztán utána is "eredtem",de sekélyes angol tudásommal nem sokra jutottam vele.
node.js-nek hívják ha jól okoskodtam ki és a böngészőfülön jelez ha csak elkezdenek gépelni az oldalon.
Hátha van köztetek aki találkozott már vele,és tud nekem segíteni.
Minimun 4-5 fülön ugrálok ide-oda és ha ez a script meg lenne,egy pillantással tunám ellenőrízni,van-e valami,amiért gyorsan vissza kell mennem az oldalamra.
Szerintem nem csak nekem lenne ez a dolog hasznos.


"A megbolondulás egy folyamat kezdete. Nem a vége."
bigblog
Dátum: Péntek, 2015-09-04, 22:50:17 | Üzenet # 2
Projektvezető
458 üzenet
1
vago, "web socket" az szerveroldali PHP, uCoz-ban nem lehet használni.


@bigblogofficial.
vago
Dátum: Szombat, 2015-09-05, 10:50:25 | Üzenet # 3
VIP
92 üzenet
4
Kááárr!


"A megbolondulás egy folyamat kezdete. Nem a vége."
KovJonas
Dátum: Szombat, 2015-09-05, 13:38:46 | Üzenet # 4
Adminisztrátor
16 üzenet
8
Szerintem nem csak PHP-vel lehet használni, menni fog a JS is (bár még nekem sem volt vele dolgom). Link

Mostanság nincs nagyon időm, viszont jó dolognak tűnik. Kell hozzá egy WebSocket szerver (linket nem tudom, hogy beszúrhatom-e ide, mert nem akarok uCoz-on reklámozni más oldalakat) smile Heroku a neve, rákereshetsz..

Vmarci kolléga biztosan tud segíteni biggrin Bár lehet, hogy akkor egy alapfokú JavaScript tudás is elkél. wink
bigblog
Dátum: Vasárnap, 2015-09-06, 20:54:56 | Üzenet # 5
Projektvezető
458 üzenet
1
KovJonas, ha a felhasználó gépel, akkor leküldené az adatokat a szerverre, és ehhez PHP kellene. A leolvasásukhoz esetleg elég a JS, de a küldéshez mindenképp egy erős, szerveroldali PHP kell. Ilyen formában uCoz-on nem hinném, hogy lehetséges lenne-e.


@bigblogofficial.
KovJonas
Dátum: Vasárnap, 2015-09-06, 21:22:55 | Üzenet # 6
Adminisztrátor
16 üzenet
8
Nem fogok vitatkozni, mert én is PHP-t ajánlanám. smile
uCoz Táska - Közösségi fórum » A te weboldalad » Segítség a weboldalamhoz » Web socket (Böngészőfülön....)
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés:

A uCoz Táska hivatalosan is bezárt. A legtöbb anyag, a uCoz-os tagság lejárta után is elérhető GitHub-on. Köszönjük a sok együtt töltött évet!