Keresés az erőforrások között
[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 1 / 1
  • 1
uCoz Táska - Közösségi fórum » Miegymás » Általános csevegés » Hol élsz, mit csinálsz
Hol élsz, mit csinálsz
Kredobs
Dátum: Péntek, 2015-08-21, 20:45:48 | Üzenet # 1
Ellenőrzött
27 üzenet
5
Sziaszok!

Ha már indítottam, akkor kezdem is. Remélem nem egy off topic lesz.
Pécsett élek, és jelenleg itt is dolgozom, mint projekttechnikus, egy kutató, fejlesztő cégnél.Nap mint nap új kihívások elé állít a főnök, de éppen ezért szeretem a munkám. Nincs két egyforma nap, nincs két egyforma munka, kihívás.
A kihívást azért írtam, mivel a főnők úr néha olyanokat talál ki, amitől az ember fiának égnek áll a haja.
Magát pécset nagyon szeretem, bár jelenleg forrnak az indulatok itt és a környező településeken is.

Röviden ennyi.


Az üzenetet módosította: Kredobs - Szombat, 2015-08-22, 09:18:02
bigblog
Dátum: Szombat, 2015-08-22, 10:20:01 | Üzenet # 2
Projektvezető
458 üzenet
1
Hello!

Sallai József vagyok, marosvásárhelyi származású. Jelenleg Los Angelesben élek az egyik ismerősömnél, viszont hamarosan indulok haza Marosvásárhelyre. A uCoz-nál dolgozom, mint a magyar ág lokalizációs projektmenedzsere. Ezenkívül az IntoMedia Group (into.hu) projektmenedzsere is vagyok.



@bigblogofficial.
uCoz Táska - Közösségi fórum » Miegymás » Általános csevegés » Hol élsz, mit csinálsz
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés:

A uCoz Táska hivatalosan is bezárt. A legtöbb anyag, a uCoz-os tagság lejárta után is elérhető GitHub-on. Köszönjük a sok együtt töltött évet!